Ulex
Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

W tym dziale sklepu znajdziesz produkty biodegradowalne i produkty pochodzące z recyklingu, które powstają w zgodzie ze środowiskiem naturalnym lub są ekologiczną alternatywą dla innych produktów w swojej kategorii. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów posiadających certyfikaty takie jak Eco Label i certyfikat FSC. Spośród wszystkich produktów przyjaznych dla środowiska możemy wyróżnić nie tylko opakowania, sztućce i naczynia ale także artykuły higieniczne i preparaty chemiczne.

74
Tacka papierowa kraft - 9 x 6 x 3 cm - 100 szt.
ekologiczne
Tacka papierowa kraft - 9 x 6 x 3 cm - 100 szt.
Producent: ABC-Pak
brutto:

16,05 zł

netto: 13,05 zł

opak
zobacz więcej

W dzisiejszych czasach wiele działalności przykłada dużą wagę do kwestii troski o środowisko. Odpowiedzią z naszej strony są artykuły ekologiczne dla lokali gastronomicznych dostępne w tej kategorii hurtowni. Produkty sprawdzą się do użytku również w hotelach, a także food-truckach i innych miejscach, w których warto zadbać o jednorazowe sztućce, pojemniki na żywność lub papier toaletowy. Przekonaj się więc, które z prezentowanych w tej kategorii BIO akcesoriów spełniają Twoje potrzeby i oczekiwania.

Sięgnij po produkty ekologiczne dla lokali gastronomicznych

Polecamy zakup artykułów z naszego asortymentu dla food-trucków, hoteli i innych obiektów serwujących jedzenie na wynos oraz szukających przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Można tu znaleźć jednorazowe talerze w różnych rozmiarach, tacki papierowe, opakowania na ciasto i nie tylko. Polecamy także cateringowe pudełka z trzciny cukrowej BIO.

Prezentowane w tej kategorii produkty ekologiczne dla hoteli, food-trucków oraz innych miejsc to także ściereczki gąbczaste, które cechują się optymalną chłonnością i wytrzymałością. Do tego polecamy worki na śmieci z materiałów z recyklingu. Takie artykuły są BIO niezbędne w każdym lokalu i jakimkolwiek innym obiekcie, w którym istotne jest dbanie o porządek. Wybierz więc produkty ekologiczne dla food-trucków z tej kategorii. Gwarantujemy, że znajdziesz tu odpowiednie opcje także do innych rodzajów lokali, w tym hoteli.

Najlepsze produkty BIO dla gastronomii

Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby pod względem zakupu akcesoriów dla miejsc serwujących jedzenie. Posiadamy więc w sprzedaży artykuły ekologiczne dla gastronomii, jak sztućce z przyjaznych dla środowiska tworzyw i pojemniki na jedzenie w różnych kształtach i rozmiarach. Sprawdzą się do użytku przede wszystkim w food-truckach, ale można je dodawać także do dań na wynos w tradycyjnych lokalach. Dzięki temu można tu kupić artykuły BIO dla gastronomii, hoteli i innych działalności wykonane ze specjalnie dobranych tworzyw i przydatne w różnego rodzaju obiektach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium