Papier toaletowy Tork 127530 - Mid-size - 100 m - 27 rolek


Opis
Papier toaletowy Tork 127530 – Mid-size – 2-warstwowy – długość rolki 100 m – 27 rolek – system T6
Tork 127530 to papier toaletowy w systemie T6 – Mid-size, który łączy zalety tradycyjnych rolek i wydajnych systemów dozowania. Każda rolka ma 100 metrów długości, co pozwala na dłuższe użytkowanie niż standardowe rolki konwencjonalne, a jednocześnie zajmuje mniej miejsca niż Jumbo – idealne rozwiązanie do kompaktowych toalet.
Na czym polega rozwiązanie Tork System T6 czyli papier toaletowy Mid-size?
System T6 wykorzystuje podwójny dozownik, dzięki czemu użytkownicy mają zawsze dostęp do drugiej rolki – bez ryzyka całkowitego zużycia. To rozwiązanie idealne dla biur, restauracji, hoteli i instytucji, w których zależy Ci na utrzymaniu ciągłości, estetyki i łatwości obsługi. Papier jest dwuwarstwowy, biały i miękki, zapewniając przyjemne wrażenia podczas użytkowania.
Co wyróżnia papier Tork 127530?
-
System T6 – Twin Mid-size – dwa wkłady w jednym dozowniku, mniej przerw i lepsza kontrola.
-
100 metrów długości każdej rolki – więcej niż tradycyjna rolka, ale mniej niż Jumbo – optymalny kompromis.
-
dwuwarstwowy papier toaletowy – miękki, biały i odpowiednio chłonny – komfort dla użytkowników.
-
27 rolek w opakowaniu – idealne dla obiektów z większą liczbą łazienek.
-
Pasuje do dozowników Tork Mid-size Twin T6 – m.in. 558040 (biały) lub 558048 (czarny).
-
Certyfikaty FSC® i EU Ecolabel – produkt przyjazny środowisku, wykonany z odpowiedzialnych źródeł.
Papier toaletowy Tork 127530 to świetny wybór dla tych, którzy chcą połączyć wydajność papieru systemowego z komfortem rolek o średnim rozmiarze. Wygodne dozowanie, mniejsze zużycie i estetyka – wszystko, czego potrzebujesz w dobrze zorganizowanej łazience.
Dane techniczne
Rodzaj: | w rolkach |
System: | T6 (papier toaletowy w roli mid size) |
Długość rolki: | 100 m |
Szerokość rolki: | 9,9 cm |
Średnica rolki: | 13,2 cm |
Średnica wewnętrzna gilzy: | 3,5 cm |
Ilość rolek w opakowaniu: | 27 |
Liczba warstw: | 2 |
Kolor: | biały |
Materiał: | włókna z recyklingu |
Jakość: | advanced |
Pasujące dozowniki: | 557500, 557508 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie (0)
Opinie mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. W trosce o rzetelność informacji, weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Pomóż zdecydować innym, wystaw opinie o zakupionym produkcie
Brak opinii do tego produktu