Ulex
Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy

Wyjątkowość złożona na stół - najlepsze serwetki na ślub lub komunię!

0
Wyjątkowość złożona na stół - najlepsze serwetki na ślub lub komunię!

Rozpoczęty wiosenny sezon, powrót słońca, cieplejsze dni, świeża zieleń wokół – to pierwsze sygnały nadejścia czasu przyjęć komunijnych oraz wesel. Oba te wydarzenia łączy ich niepowtarzalność, co sprawia, że przyjęcia wydawane po uroczystościach dopracowane są po najdrobniejszy detal. Wspomnienia z tego dnia oparte będą na wrażeniach, a te budować będzie także przygotowanie miejsca do posiłku. W tak wyjątkowym dniu wszystko ma znaczenie. Stół, przy którym zasiądą zarówno sprawcy całego wydarzenia, jak i goście, staje się centralnym punktem świętowania, a złożone na nim serwetki to zauważalny i urokliwy akcent.

Wyjątkowość zastawionego na takie okazje stołu opiera się na odpowiednim wyborze motywu przewodniego dla przyjęcia. To za tym motywem podąża cała oprawa dla otoczenia – zastawa, kwiaty, świece, dekoracje, a także odpowiednie, podkreślające nakrycia i motyw, serwetki. Są ważnym elementem, nie tylko estetycznym, ale także funkcjonalnym. Muszą być odpowiedniej jakości, zarówno dla prezencji całego stołu, zwieńczając zastawę oraz kolorystkę, ale także dla komfortu użytkowania po posiłku. Wiąże się z nimi również ujmująca łatwość z jaką za ich pomocą można zbudować nastrój i klimat. Marka Duni jako ekspert w branży w swojej ofercie posiada serwetki spełniające wszelkie wymagania i na każdą okazję.

 

Poniżej przeczytasz o tych cechach serwetek marki Duni, za które pokochali je klienci na całym świecie:

  1. Po pierwsze – rozmiar
  2. Po drugie – materiał
  3. Po trzecie – ekologiczność
  4. Po czwarte – styl

 

Po pierwsze – rozmiar

Przyjęcia każdego typu, a zwłaszcza te komunijne i weselne, organizowane są na większą liczbę osób. Rozpoczyna jej zazwyczaj obiad, pojawia się także najbardziej oczekiwany przez gości tort, a przy zabawie aż do rana zimna płyta czy kolejne gorące dania i przekąski. Rzadko kiedy jest przy tym czas na przeorganizowanie stołu i wymianę serwetek. Dlatego najprostszym rozwiązaniem jest wybór tych, które mają większy rozmiar. Serwetki Dunisoft są odpowiednio duże, a dzięki zwiększonej powierzchni bardziej funkcjonalne – wystarczają na cały posiłek. Dodatkowo ich wielkość sprawia, że możliwości ich złożenia, aby jeszcze bardziej podkreślić piękno stołu, są niemal nieograniczone.

 

Po drugie – materiał

Jakość serwetek opiera się głównie na materiale, z jakiego są wyprodukowane, a w odczuciu użytkowników, czyli gości, na tym czy są odpowiednio grube. Serwetki marki Duni powstają z pulpy celulozowej doskonałej jakości, a w dotyku są jak prawdziwa tkanina. Nadaje im to niezwykłej miękkości, a po użyciu do dłoni czy delikatnej skóry przy ustach nie tworzą się podrażnienia. Dodatkowo zarówno materiał, jak i jego grubość sprawiają, że serwetki te są niezwykle chłonne, co może uratować niejeden stół przy różnego rodzaju wypadkach z napojami.

 

Po trzecie – ekologiczność

Wybór papierowych serwetek idzie w parze z tak ważnym obecnie dbaniem o środowisko. Serwetki Dunisoft BIO gwarantują ekologiczność certyfikatem FSC, który przyznawany jest produktom wytwarzanym z odpowiedzialnością społeczną i środowiskową. To gwarancja ekologicznego źródła pochodzenia produktów z drewna przy jednoczesnym wsparciu dla lasów na całym świecie.

 

Po czwarte – styl

Serwetki mają stanowić podkreślenie, elegancki i subtelny akcent dla przewodniej kolorystyki czy stylu przyjęcia. Serwetki oferowane przez firmę Duni dostosują się do każdego z wybranych motywów. Przyjęcie komunijnie to stoły w delikatnym, wiosennym stylu – najczęściej wybieranym motywem będzie biel, którą serwetki mogą pomóc przełamać. Ważne, aby wybrać te w delikatnych, pastelowych odcieniach. Stoły weselne mogą być podobnie eleganckie, podkreślone szarościami lub złotem. Często można na nich spotkać mocne akcenty kolorystyczne, zwłaszcza jeśli motywem przewodnim staje się styl rustykalny czy boho. Wśród odcieni serwetek z pewnością znajdzie się ten pasujący do przewodniego, mocnego akcentu na stole.

 

Po piąte – wybierz Duni! :) W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele rodzajów tych niezwykłych serwetek. Sami je uwielbiamy i mamy nadzieję, że Tobie również przypadną do gustu!

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ PRODUKTY

Komentarze do wpisu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium