Ulex
Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy

Jak zrobić kreatywną kartkę walentynkową?

0
Jak zrobić kreatywną kartkę walentynkową?

Jak zrobić kreatywną kartkę walentynkową?

Dzisiaj Walentynki, a ty chcesz wyrazić swoje uczucia w sposób wyjątkowy? Przeczytaj nasz poradnik o tym, jak przygotować kreatywny prezent walentynkowy. W ostatnim rozdziale przekonamy cię, że tworzenie kartek walentynkowych to nie tylko radość, ale także prosty sposób na wyrażenie swojej miłości. Gotowy na kreatywną przygodę? Stwórz kartki, które zdobędą serca Twoich bliskich!

 

W tym artykule pokażemy wam 3 sposoby na zrobienie oryginalnego i łatwego prezentu walentynkowego:

  1. Mapa wspomnień. 
  2. Walentynkowe pudełko. 
  3. Kartka 3D. 

 

1. Mapa wspomnień.

Świetnym pomysłem jest wykorzystanie mapy do zrobienia walentynki. Zaznaczcie na niej miejsca wyjątkowe dla Was - restaurację, kina, parki i inne miejsca, do których lubicie razem chodzić lub kojarzą Wam się z ważnymi wydarzeniami w waszej relacji - np. miejsce, gdzie pierwszy raz się spotkaliście, czy miejsce, w którym celebrowaliście pierwszą rocznicę. Tak przygotowaną stronę z mapą miejscowości możecie umieścić w walentynce lub wydrukować mapę na twardym papierze, dwustronnie i złożyć ją w taki sposób, aby najważniejsze miejsca znajdowały się po otwarciu kartki. Ciekawym pomysłem będzie również przygotowanie mapy z miejscami, do których chcecie się udać ze swoją drugą połówką. To mogą być jakieś tropikalne zakątki, słoneczne wybrzeża, czy zapierające dech w piersiach malownicze krajobrazy, które chcielibyście razem zobaczyć. Jeżeli marzą Wam się bardziej odległe miejsca, można je zaznaczyć kolorowymi markerami na globusie. Tak przygotowana walentynka z pewnością zaskoczy Waszą drugą połówkę. 

 

2. Walentynkowe pudełko. 

Ciekawą alternatywą dla klasycznej kartki walentynkowej, będzie przygotowanie z papieru technicznego sześcianu, do którego będzie można włożyć spersonalizowany prezent. Przygotowane w taki sposób pudełko, daje wiele możliwości, aby nadać mu niepowtarzalnego charakteru, poprzez odpowiednie ozdobienie go. Do środka możesz włożyć ulubione słodycze bliskiej Ci osoby, Wasze wspólne zdjęcia, lub specjalnie przygotowane na tę okazję karteczki z ciekawymi formami spędzania czasu.

 

3. Kartka 3D.

Stwórz trójwymiarową kartkę, wykorzystując metodę quilling. Polega ona na tworzeniu ozdób z cienkich pasków papieru. Przygotuj różnokolorowe paski papieru, które zwiniesz w delikatne kwiaty i liście, układając je w harmonijną kompozycję w kształcie serca. Możesz dodatkowo zawinąć przy użyciu nożyczek pozostałe końcówki, papierowych pasków, tak aby utworzyły one delikatne wstążki. Całość przyklej do kolorowej kartki technicznej. Wykonanie kartki tą metodą, co prawda zajmie nieco więcej czasu, ale końcowy efekt będzie sprawiał wrażenie kartki 3D i na długo zapadnie w pamięci. 

 

Komentarze do wpisu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium