Ulex
Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy

Kontakt

 

ULEX HQP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Teodora Tomasza Jeża 15

43-300 Bielsko Biała

NIP: 9372470787
REGON: 24022303300000
KRS: 0000979525

numer konta mBank:  36114010490000501642001001
numer konta ING: 69 1050 1070 1000 0090 8085 0101 

 

Stacjonarne godziny otwarcia firmy:

  • poniedziałek - piątek 7:00-16:00
  • sobota 9:00-13:00 

 

Sklep internetowy: kontakt.sklep@ulex.com.pl 
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

  • +48 728 202 070
  • +48 660 486 525
  • +48 33 816 23 54

Marco Nowak: m.nowak@ulex.com.pl

Krzysztof Choma: k.choma@ulex.com.pl

 

Dział sprzedaży i obsługi klienta: ulex@ulex.com.pl
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-13:00.

  • +48 33 816 11 66
  • +48 33 810 13 32 
  • +48 600 919 096

Roksana Janica: r.janica@ulex.com.pl

 

Dział handlowy - przedstawiciele handlowi i sprzedaż w terenie: 
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

  • +48 33 816 23 55
  • +48 734 452 896

Anna Guzy: a.guzy@ulex.com.pl

Dorota Szarek: d.szarek@ulex.com.pl

 

Dział zakupów i zaopatrzenia:  
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

  • +48 696 854 304
  • +48 606 300 566
  • +48 33 816 11 66

Renata Zych: r.zych@ulex.com.pl

Małgorzata Copija: m.copija@ulex.com.pl

 

Dział księgowości i kadr:
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

  • +48 33 810 13 32 

Ewelina Trzcińska: e.trzcinska@ulex.com.pl

Agata Mrok: a.mrok@ulex.com.pl

 

Dział magazynowania i logistyki: 
Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

  • +48 602 622 794

Sławomir Duda: magazyn@ulex.com.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium