Ulex
Twój koszyk
suma: 0,00 zł do kasy

Dozowniki do ręczników papierowych

Poznaj naszą ofertę dozowników na ręczniki papierowe. Dozowniki marki Tork  są niezawodne i niezwykle proste w obsłudze. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo i bezawaryjność. Spośród wielu modeli podajników, możesz zdecydować się na dozownik do ręczników w roli lub na taki, który uzupełnisz popularnymi ręcznikami w składce.

35
Dozownik Tork Matic 551000 do ręczników papierowych - biały
Dozownik Tork Matic 551000 do ręczników papierowych - biały
Producent: Tork
brutto:

668,46 zł

netto: 543,46 zł

szt
zobacz więcej
Dozownik Tork Matic 551008 do ręczników papierowych - czarny
Dozownik Tork Matic 551008 do ręczników papierowych - czarny
Producent: Tork
brutto:

668,46 zł

netto: 543,46 zł

szt
zobacz więcej

Dozowniki do ręczników – higiena w każdym calu

Dbałość o higienę gości restauracji czy odwiedzających publiczną toaletę jest bardzo istotna dla każdego właściciela takiego przybytku. Nie można sobie pozwolić na ręczniki bawełniane wielorazowego użytku, ani nawet na odwijanie papieru bezpośrednio z rolki, narażonej na wypadanie czy dotykanie brudnymi rękoma. Dozowniki do ręczników papierowych to tak naprawdę jedyne rozsądne rozwiązanie w miejscach publicznych. Pomagają one zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą lub rozsypaniem, są wygodne w użytkowaniu, a przy tym zapewniają najwyższe standardy higieny.

Doskonałe dozowniki do ręczników dla gastronomii

W gastronomii bardzo często wykorzystuje się to wygodne rozwiązanie w celu zapewnienia swoim pracownikom komfortu pracy, ale też najwyższych standardów higienicznych. Podajnik na ręczniki papierowe sprawdzi się zarówno w toaletach dla gości czy personelu, jak i bezpośrednio w kuchni lub za barem. Jest zawsze pod ręką, przez co można do niego sięgać w dowolnym momencie. Wybierając modele Tork, można zyskać dozowniki do ręczników idealnie dopasowane do wkładów, które również oferujemy w naszej hurtowni w bardzo dużej różnorodności kolorów i rodzajów.

Podajniki do ręczników papierowych w toaletach

Bardzo ważne jest, aby zapewniać swoim gościom możliwość umycia rąk i dokładnego ich osuszenia, przy zachowaniu najwyższych standardów higieny – bez konieczności dotykania całej rolki dłońmi. Podajnik na ręczniki papierowe jest rozwiązaniem znanym i chętnie stosowanym na całym świecie, z uwagi na jego funkcjonalność. Dozownik umożliwia wyciągnięcie dowolnej liczby arkuszy papieru, ale też umożliwia jego dozowanie, bez marnowania. To bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również ekologii!

Tork dozownik – łatwość obsługi i oszczędność papieru

Sięgający po nasze produkty przedsiębiorcy mogą liczyć na dopasowanie tego najlepszego do konkretnego miejsca. Wybierając produkowany przez markę Tork dozownik, można liczyć nie tylko na jego estetyczny wygląd. Taki podajnik na ręczniki papierowe mieści w sobie jedną pełną rolkę bądź nawet kilka opakowań papieru w składce, co sprawia, że nie trzeba go zbyt często uzupełniać. Oszczędza to nie tylko czas, ale również pieniądze – ponieważ podczas mycia rąk wyciąga się tylko tyle arkuszy, ile jest potrzebne do osuszenia dłoni. Oferujemy dozowniki do ręczników papierowych w bogatej różnorodności wzorów i w dwóch kolorach, o różnych wymiarach. Dzięki temu stają się one naprawdę funkcjonalnym i estetycznym elementem wyposażenia toalety lub dowolnego innego pomieszczenia, w którym warto mieć papier pod ręką.

Bogata oferta podajników do ręczników papierowych

Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty, które naprawdę ułatwiają funkcjonowanie różnych obiektów gastronomicznych, hotelowych czy toalet publicznych. Podajniki do ręczników papierowych najlepiej dopasować do miejsca, w którym zamierza się je umieścić – na ścianie lub na blacie, wybierając model o konkretnych wymiarach i pojemności. Do naszych dozowników, w zależności od modelu, można wkładać zarówno specjalne rolki, jak i arkusze papieru w składce. Zapraszamy na satysfakcjonujące zakupy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium